BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Fatih Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

 

 

Bilindiği üzere Fatih Projesi ile tüm sınıflarımıza bilişim teknolojileri kurulmaktadır. Sınıflarımıza kurulan bu donanımların ve sağlanan ders İçeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı için bilişim teknolojileri konusunda rehberlik ihtiyacı olacağı Bakanlığımızın ilgi yazıları ile bildirilmiş olup, bu kapsamda belirtilen esaslar doğrultusunda 2016-2017 eğitim öğretim yılı I. dönem (19 Eylül 2016-20 Ocak 2017 tarihleri arasında )BT Rehber Öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

Bakanlığımızın ilgi yazısının birinci maddesinde belirtildiği üzere "Etkileşimli tahtaları kurulmuş, ağ altyapısı tamamlanmış, internet erişimi sağlanmış ve tablet bilgisayarları dağıtılmış okullara" öncelikli görevlendirme yapılır denildiğinden, BT Rehber Öğretmen görevlendirmelerinde Faz-1 okullarının görevlendirmelerine öncelik verilecektir.

Görev almak isteyen öğretmenler başvuru dilekçelerini ve eklerini kadrolarının bulunduğu okul müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgili yazısında; Fatih Projesi kapsamında donanım kurulumu tamamlanan okullarımızda Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi ile ilgili açıklamalar ve formlar ektedir.

Okul müdürleri ilgi yazı esasları doğrultusunda okulunda görevlendirilecek bir öğretmenin başvurusunu ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bildirecektir, ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri 09 Eylül 2016 tarihine kadar tüm başvuruları DYS sistemi üzerinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne göndereceklerdir.

 

Bilgi : Ömer ÇİFTÇİ TEL: 0505 346 38 68

 

EK:

Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

BT Görevleri için TIKLAYINIZ

Uygulama Formu için TIKLAYINIZ

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.