BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YILIN SON HAFTALIK KOORDİNASYON VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl Müdürlüğümüzün 2020 yılının son Haftalık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.   
YILIN SON HAFTALIK KOORDİNASYON VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Müdürlüğümüzün toplantı salonunda gerçekleşen Koordinasyon ve Değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı. Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın değerlendirme ve bilgilendirme konuşmasının ardından görüş ve önerilerle sona erdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli mesai arkadaşlarım yılın son koordinasyon ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Salgın süreci dünya genelinde hayatın tümünü olumsuz etkiledi. Bizlerde salgın şartlarından dolayı uzaktan eğitim sistemine çok hızlı ve başarılı bir şekilde geçiş yaptık. Mart ayından bu yana devam eden uzaktan eğitim sürecinde her öğrencimize ulaşmak ve öğrencilerimizin dertleriyle dertlenmek asıl vazifemizdir. Öğrencilerimize rehberlik ederek bu süreci en az kayıpla atlatmalarını sağlayıp onları geleceğe hazırlamak için eğitimciler olarak hepimize görev düşmektedir. Bütün meslektaşlarımın bu görevi özveriyle yerine getirme gayreti içinde olduklarını görüyorum. Bu gayretimizi artırarak bu süreci en güzel şekilde geçireceğiz." dedi.

.

28-12-202028-12-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.