BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yılın Güreşçisi Ödülleri Verildi

Mehmet Emin Şimşek İlkokulunun bu yıl ilkini gerçekleştirdiği 'Yılın Güreşçisi Ödülleri' İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN'ın katıldığı törenle sahiplerine verildi.
Yılın Güreşçisi Ödülleri Verildi

Milli sporumuz olan güreşi öğrencilerimize tanıtmak ve güreş sporuna yıllarını vermiş sporcuları onurlandırmak amacıyla Mehmet Emin Şimşek İlkokulu konferans salonunda gerçekleşen 'Yılın Güreşçisi Ödülleri' ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN, bazı okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve güreş sporcuları katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan ödül töreni ülkemizin güreş spor tarihini anlatan video gösterimiyle devam etti. Video gösteriminin ardından milli sporumuz olan güreşi öğrencilere tanıtmak ve Mehmet Emin Şimşek İlkokulunun adını yaşatmak amacıyla, okul öğrencilerinin oyları ile 'Yılın Güreşçisi Ödülleri' verildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN yılın güreşçisi seçilen Fatih ACAR'a ödülünü verirken, Okul Müdürü M. Hanifi EKİNCİ ise Yılın Güreş Antrenörü seçilen İbrahim Halil KAY'a ödülünü verdi. Törende ayrıca okula ismi verilen Batmanlı Dünya Tuş Şampiyonu Mehmet Emin ŞİMŞEK'e de onur ödülü verildi.

08-01-202008-01-202008-01-202008-01-202008-01-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.