BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yetkili Sendika Belirleme Çalışmaları

İLİMİZE BAĞLI TÜM İLÇE MİLLİ EİĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNE

         "Yetkili Sendika Belirleme Çalışmaları" konulu ilgi yazı ve konuya ilişkin kullanılacak formlar, Müdürlüğümüzün resmi internet http://batman.meb.gov.tr Web sayfasındaki duyurular kısmında yayınlanmıştır.
          İlimize bağlı ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerince Aşağıdaki eklerin indirilerek kendi kurumları ile ilgili işlemlerini zamanında ve tekide mahal bırakmadan yerine getirilmesi hususunda gerekli hassasiyet ve özenin gösterilmesini ve Merkez ilçe dahil olmak üzere okul ve kurum müdürlüklerinden gelecek olan "EK-1 Okul veya Kurum Sendikalı Personel Tespit Formları"nın, "EK-2 İlçe Sendikalı Personel Tespit Formu”na dönüştürülerek,  "EK-4 Aylıksız izne ayrılan sendikalı personel tespit formları" ile birlikte, ilçedeki sendika yetkililerine de imzalatılarak en geç, 20/05/2016  Cuma günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğünde olacak şekilde DYS üzerinden gönderilmesini rica ederim.

 

Mehmet Şirin TEMİZ

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

 

Ekleri İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.