BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Hulusi Şahin´in Eşi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Görevlisi Bayan Ebru Şahin, Köy Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi
Valimiz Sayın Hulusi Şahin´in Eşi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Görevlisi Bayan Ebru Şahin, merkeze bağlı köy okullarında görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.![Valimiz Sayın Hulusi Şahin´in Eşi İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Görevlisi Bayan Ebru Şahin, Köy Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2019_03/28102255_IMG_5426.jpg)
Öğretmenevi toplantı salonundan düzenlenen yemek programına; Bayan Şahin´in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü İshak Büyükkaya, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge görevlileri ve köy okullarında görev yapan öğretmenler katıldı.