BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcımız Sayın Tuğba POLAT, Özel Öğrencilerimizi Ziyaret Etti

Vali Yardımcımız Sayın Tuğba POLAT, "Telafide Ben de Varım'' eğitim programına katılan özel öğrencilerimizi ziyaret edip öğrencilerle birlikte etkinliklere katıldı.
Vali Yardımcımız Sayın Tuğba POLAT, Özel Öğrencilerimizi Ziyaret Etti

İlk olarak "Telafide Ben de Varım'' programının uygulandığı Batman Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret eden Sayın POLAT'ı Okul Müdürü Zeki ASLAN karşıladı. Sayın POLAT, "Telafide Ben de Varım'' programları kapsamında eğitim veren sınıfları gezerek yapılan çalışmalar hakkında öğretmenlerden bilgi aldı. Sınıf ziyaretleri sırasında eğitim gören öğrencilerle bir süre sohbet eden Sayın POLAT, öğrencilerle birlikte etkinliklere katıldı.

Daha sonra Rehberlik Araştırma Merkezini ziyaret eden Sayın POLAT, RAM Müdürü Mustafa ÇAKAN'dan Rehberlik Araştırma Merkezinin çalışmaları ve "Telafide Ben de Varım'' programı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Rehberlik Araştırma Merkezinin özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara yönelik hazırladığı 'Sevgi Eli Projesi' kapsamında eğitim gören öğrencilerin etkinliklerini izleyen Sayı POLAT, öğrencilerle tek tek ilgilendi.

Vali Yardımcımız Sayın POLAT'a ziyaretleri sırasında Telafide Ben de Varım İl Koordinatörü Şube Müdürü Murat YAĞMUR, Şube Müdürü Emrullah ASLAN ve Basın Koordinatörü Hüseyin DEMİR eşlik etti.

10-08-202110-08-202110-08-202110-08-202110-08-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.