BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Şahin, Bahçeşehir Koleji Batman Kampüsünü ve Ted Batman Kolejini Ziyaret Etti
Vali Hulusi Şahin, ilimizde eğitim-öğretim faaliyeti yürüten Bahçeşehir Koleji Batman Kampüsünü ve TED Batman Kolejini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.![Vali Şahin, Bahçeşehir Koleji Batman Kampüsünü ve Ted Batman Kolejini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_11/14084825_DSC_0117.jpg)
Ziyaret sırasında Vali Şahin´e, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran eşlik etti. Okullarda incelemelerde bulunan Vali Şahin, okulların yöneticileri ile bir araya gelerek yürüttükleri eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Vali Şahin´e ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti belirten okulların yöneticileri, kendilerine teşekkür ettiler.