BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tüm Okul Müdürlüklerinin Dikkatine

Tüm İlk ve Ortaokul Müdürlüklerinin dikkatine;

           Okulunuzda bulunan tüm sınıf/şubeler "KAPALI" olacak şekilde Yeni Eğitim ve Öğretim yılına aktarımları yapıldığından e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinde işlem yapılırken problem yaşanmaması için "e-Okul Kurum İşlemleri / Şube İşlemleri / Şube Ekle" ekranından tüm sınıf/şubelerin Müdür Yardımcısı ve Sınıf Öğretmeni belirlenerek Şube Durumlarının "AÇIK" hale getirilmesi gerekmektedir.

 

Tüm Ortaöğretim Okullarının Dikkatine;

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı için alana geçiş iş ve işlemleri; 2016 Anadolu Teknik/Anadolu Meslek Programlarında Alana Geçiş, Tercih ve Yerleştirme e-Kılavuzu çerçevesinde yapılmıştır.

Alan geçiş tercih başvuru işlemleri sırasında tercih yapmayan veya dönem atlatma işlemleri sonrasında herhangi bir alana yerleştirilmemiş olarak görünen öğrencilerin okul/kurum idareleri tarafından "e-Okul Kurum İşlemleri / Alan Seçimi Yapılmayan Öğrenciler" ekranından kontrol edildikten sonra alan bilgilerinin seçilerek kayıt edilmesi gerekmektedir.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.