BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Yarışmasında Türkiye Finaline Katılmaya Hak Kazanan Öğrenciler Ödüllendirildi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, 52. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Van Bölge Finalinde dereceye giren ve Türkiye Finaline katılamaya hak kazanan projelerimizin danışman öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya geldi.
TÜBİTAK Yarışmasında Türkiye Finaline Katılmaya Hak Kazanan Öğrenciler Ödüllendirildi

Toplantıda öğrencilerden proje çalışmalarını dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencileri kutlayıp TÜBİTAK Türkiye Finalinde öğrencilere başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler, 52. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Van Bölge Finalinde dereceye girerek Türkiye Finaline katılmaya hak kazandınız. Bu başarılı çalışmalarınızdan ötürü sizleri ve projenizde sizlere danışmanlık yapan öğretmenlerinizi kutluyorum.

52. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finaline en çok proje ile katılan illerden biriyiz. İlimizin TÜBİTAK yarışmasında böyle bir başarıya ulaşması bizleri ziyadesiyle mutlu etti.

Bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı tekrardan sizleri ve çalışmalarınızda sizlere rehberlik ve danışmanlık yapan tüm öğretmen arkadaşlarımızı kutluyorum. Katılacağınız 52. TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Türkiye Finalinde hepinize başarılar diliyorum." dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN, Müdürlüğümüz AR-GE birimi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın projesi TÜBİTAK Türkiye finaline kalan öğrencilere ödül vermesiyle sona erdi.

05-04-202105-04-202105-04-202105-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.