BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TPAO Batman Bölge Müdürü DEMİR'den EBA Destek Noktalarına Tablet

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Batman Bölge Müdürü Sayın Mustafa DEMİR'in katkılarıyla iki okulumuza EBA Destek Noktası kuruldu.
TPAO Batman Bölge Müdürü DEMİR'den EBA Destek Noktalarına Tablet

Sabri Ülker İlkokulu ve Cengiz Topel Ortaokulunda kurulan EBA destek noktaları için TPAO Bölge Müdürü Sayın Mustafa DEMİR tarafından okullarımıza tablet bağışlandı. Okulları ziyaret eden TPAO Batman Bölge Müdürü Sayın Mustafa DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, kurulan EBA Destek Noktalarının öğrencilere hayırlı olmasını dilediler. Yaşanan küresel salgın nedeniyle halen devam eden uzaktan eğitim sürecinde EBA'dan ders çalışma imkânı bulamayan öğrencilere bu imkânı sağlamak amacıyla kurulan EBA Destek Noktaları ile öğrenciler ders çalışma ve canlı derslere katılma imkânı buluyorlar.

Yapılan tablet bağışı için TPAO Batman Bölge Müdürü DEMİR'e teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "İki okulumuza EBA Destek Noktası kurulması için katkı sağlayan TPOA Batman Bölge Müdürü Sayın Mustafa DEMİR'e ve ilimiz eğitim kurumlarına verdikleri katkılardan dolayı Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına teşekkür ediyorum." dedi.     

 

02-10-202002-10-202002-10-202002-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.