BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Telafide Ben De Varım' Eğitim Programı Okul Müdürleri Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı

5 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında başlayacak olan 'Telafide Ben De Varım' eğitim programı okul müdürleri bilgilendirme toplantıları devam etti.   
'Telafide Ben De Varım' Eğitim Programı Okul Müdürleri Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde her kademedeki öğrencilerin fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla hazırlanan 'Telafide Ben de Varım' eğitim programı bilgilendirme toplantıları müdürlüğümüz hizmet binasında bulunan toplantı salonunda yapıldı.

İlk toplantı sabah saat 10'da ilkokul ve ortaokul okul müdürlerine yönelik gerçekleşirken öğleden sonra saat 14'te lise müdürlerine yönelik "Telafide Ben De Varım" eğitimi bilgilendirme toplantıları gerçekleşti.

'Telafide Ben De Varım' eğitim programı bilgilendirme toplantılarında şube müdürleri Murat YAĞMUR ve Abdusselam ORAL okul müdürlerini yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirdiler, toplantılar okul müdürlerinin konuyla ilgili sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi.

16-06-202116-06-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.