BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tasarım-Beceri Atölyelerine Katkıya Teşekkür Plaketi

'Tasarım-Beceri Atölyeleri' alanında eğitime yapmış oldukları katkıdan dolayı Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'tan, TPAO'ya kurumsal ve Batman TPAO Bölge Müdürüne bireysel "Teşekkür Plaketi".
Tasarım-Beceri Atölyelerine Katkıya Teşekkür Plaketi

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un talimatıyla gönderilen teşekkür plaketlerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, TPAO Batman Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Bakanımız adına TPAO Batman Bölge Müdürü Sayın Mustafa DEMİR'e verdi. Gerçekleşen ziyarette Batman İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir ÖZER'de İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a eşlik etti. 'Tasarım-Beceri Atölyeleri' alanında eğitime vermiş olduğu destekten dolayı TPAO'ya kurumsal ve TPAO Batman Bölge Müdürü DEMİR'e ise bireysel katkılarından dolayı Bakanımız adına teşekkür plaketlerini İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN ve Batman İl Özel İdare Genel Sekreteri ÖZER verdiler.

'Tasarım-Beceri Atölyeleri'ne katkı sunan kurum ve şahıslara Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un göndermiş olduğu teşekkür plaketinde: "Çocuklarımızın duygu düşünce ve eylem olarak bütünsel gelişmesi, teori ve pratiği bir araya getirebilmesi için 'Tasarım-Beceri Atölyeleri' alanında eğitime vermiş olduğunuz destekten ötürü şahsım, milli eğitim camiası ve milletimiz adına teşekkür ederim." denildi. 

13-11-201913-11-201913-11-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.