BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Spor Etkinliklerinde Dereceye Giren Öğrenciler İl Müdürümüzü Ziyaret Etti

Cumhuriyet Bayramının 97. yıl kutlamaları kapsamında yapılan spor etkinliklerinde dereceye giren Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulu öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı ziyaret ettiler.
Spor Etkinliklerinde Dereceye Giren Öğrenciler İl Müdürümüzü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Atletizm ve Oryantiring yarışmalarında başarılı olan Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulu öğrencilerini ve öğretmenlerini makamında konuk etti.  Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Okul Müdürü Mehmet Siraç DADAK'tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gösterdikleri başarıdan ötürü öğrencileri kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, spordaki başarılarının yanı sıra akademik başarı için öğrencilerin okuyarak ve araştırarak kendilerini geliştirmelerini istedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler sizler bu yıl açılan spor proje okuluna iki ay gibi kısa bir zaman önce yetenek sınavı ile seçildiniz. Bu kısa zaman zarfında bizler için çok anlamlı bir bayramda yeteneğinizle derece elde ettiniz. Spordaki elde ettiğiniz bu başarıyla bizleri, imam hatip camiasını, ailenizi ve öğretmenlerinizi gururlandırdınız. Bizlere bu gururu yaşattığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Spor proje okulumuzun ilk öğrencileri sizlersiniz, ilk olmak aynı zamanda sorumluluk ister. Spordaki başarınızın yanında akademik başarı ve güzel ahlaki davranışlarınızla da örnek birer öğrenci olacaksınız. Bunları gerçekleştirmek için kitap okumaya ve araştırma yapmaya önem vermemiz gerekiyor. Ben tekrardan bu başarınızdan ötürü hepinizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN ziyaretin sonunda başarılı öğrencilere ve öğretmenlerine çeşitli hediyeler verdi.

04-11-202004-11-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.