Sayın Valimiz Mevlana Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
Valimiz Sayın Hulusi ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından yürütülen "Batman Valisi Öğrencilerle Buluşuyor" projesi kapsamında Mevlana Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.![Sayın Valimiz Mevlana Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_02/03183929_DSC_7646.jpg)
Sayın Valimizi okula gelişimde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN karşıladı.
Valimiz, Öğrencilere Deneyimlerini Anlattı
Ziyaret kapsamında okulun 12-E sınıfında okuyan öğrencilerle deneyimlerini paylaşan Sayın Valimiz, öğrencilere eğitim-öğretim konusunda tavsiyelerde bulundu.
Daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Sayın Valimiz, öğretmenlerden yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alarak, okulda başarının artırılması için istişarede bulundu. Gerçekleşen ziyaret Şube Müdürü Abdulhakim DOĞU ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi görevlileri hazır bulundu.