BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması' Ödülleri Verildi

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliği ile yapılan 'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması' il birincilerine ödülleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından verildi.
'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması' Ödülleri Verildi

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliği ile 'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek projesi' kapsamında İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik resim ve şiir yarışması sonucunda başarılı olan öğrencilere ödülleri verildi.

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Emrullah ASLAN, Batman Yeşilay Şube Başkanı Yılmaz AYDIN, Okul Müdürleri, İlkokul, Ortaokul ve Lise kategorisinde resim ve şiir dalında il birincisi olan öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Yarışmada il birincisi olan öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, başarılı öğrencileri kutlayıp öğrencilere başarı belgelerini ve ödüllerini verdi.

Proje ile İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmeleri; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve teknoloji bağımlılığının olumsuz etkilerini kavramaları ve Türkiye Yeşilay Cemiyetinin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır.

01-10-202001-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.