BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Resim, Şiir ve Kompozisyon Dallarında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon dallarındaki yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Resim, Şiir ve Kompozisyon Dallarında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Müdürlüğümüz binasında düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, öğrenciler ve okul müdürleri katıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101. yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, öğrencileri bu başarılarından ötürü kutladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: " Sevgili çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101. Yıl Kutlamaları kapsamında düzenlediğimiz resim, şiir ve kompozisyon dallarındaki yarışmalarda başarı gösterdiniz. Gösterdiğiniz bu başarıdan ötürü siz ve öğretmenlerinizi tebrik ediyorum.

Sevgili Çocuklar, fikir dünyamızı ve hayallerimizi en iyi geliştiren egzersiz hiç şüphesiz kitap okumaktır. Bu sebeple evde geçirdiğimiz bu süreçte bol bol kitap okuyalım. Unutmayalım ki kitap her kapının ve başarının anahtarıdır. Sayın Bakanımız da uzaktan eğitim süreciyle ilgili televizyondaki konuşmasında bu süreçte kitap okumanın önemine özellikle değindi." diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN konuşmasının ardından öğrencilere ödüllerini verdi.

Resim dalında;

  1. Ali Rezan Sarsılmaz 
  2. Yusuf Cihan 
  3. TuannaÇelik

Şiir dalında;

  1. Büşra Aydın 
  2. İremnur Akçay
  3. SükeynaGörbüz

Kompozisyon dalında;

  1. Rojin Ay
  2. Meryem Tükenmez

29-04-202129-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.