BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Resim, Şiir ve Kompozisyon Dallarında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Cumhuriyetimizin ilanının 97'nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon dallarındaki yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN tarafından verildi.
Resim, Şiir ve Kompozisyon Dallarında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi

Resim, şiir ve kompozisyon dallarında düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilere ödüllerini verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Sevgili gençler, Cumhuriyetimizin ilanının 97'nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon dallarındaki yarışmalarda dereceye girerek başarınızı gösterdiniz. Bu başarınızdan ötürü sizi, öğretmenlerinizi ve ailelerinizi kutluyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN sohbetin ardından ardından resim, şiir ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi. Gerçekleşen ödül töreninde Şube Müdürü Abdussamed ORAL ve dereceye giren öğrencilerin okul idarecileri de katıldı.

30-10-202030-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.