BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlere 'Psikolojik Danışma Rehberlik Paneli' Verildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 'Batman Eğitim Akademileri' 'Öğretmen Akademisi' kapsamında ilimizde görev yapan rehber öğretmenlerine 'Psikolojik Danışma Rehberlik Paneli' verildi.
Rehber Öğretmenlere 'Psikolojik Danışma Rehberlik Paneli' Verildi

Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen Psikolojik Danışma Rehberlik Paneline Şube Müdürü Abdulhakim DOĞU ve ilimizde görev yapan rehber öğretmenleri katıldı. 'Batman Eğitim Akademileri' 'Öğretmen Akademisi' kapsamında gerçekleşen panelde sırasıyla Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Psiko Eğitim ve Bireysel Danışman Dr. İdris KAYA 'Çocuklar ve Ergenlerle Psikolojik Danışma, Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Ali ÇEKİÇ Okullarda Çözüm odaklı uygulamalar ve Gaziantep Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Eyyüp ÖZKAMALI 'Ölüm ve Yas Sürecinde Psikolojik Danışma' konularında slayt eşliğinde sunumlarını yaptılar, panel soru cevap bölümüyle sona erdi. 

07-01-202007-01-202007-01-202007-01-202007-01-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.