BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlere EBA Akademik Destek Portalı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Ortaöğretim rehber öğretmenlerine yönelik 'Elektronik Bilişim Ağı (EBA) Akademik Destek Portalı' bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Rehber Öğretmenlere EBA Akademik Destek Portalı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen Elektronik Bilişim Ağı (EBA) Akademik Destek Bilgilendirme Toplantısına, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürleri Cemal KONAKÇI, Ömer ÇİÇEK ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan rehber öğretmenler katıldı. Toplantının açış konuşmasını yapan Şube Müdürü Cemal KONAKÇI, konuşmasında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından YKS sınavına hazırlanan lise 11. ve 12. Sınıf öğrencileri için zengin bir içerik ihtiva eden EBA Akademik Destek Portalının amacı ve önemine vurgu yaptı. Şube Müdürü KONAKÇI'nın konuşmasının ardından bilgilendirme toplantısı EBA İl Koordinatörü Ömer ÇİFTÇİ'nin EBA Akademik Destek Portalı ile ilgili sunumu ile devam etti. Yapılan bilgilendirme sunumunun ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, yaptığı konuşmada zenginleştirilen EBA Akademik Destek Portalının iyi bir öğretmenlik rehberliği ile öğrenci ve ailesini ekonomik bir külfetten kurtaracağı gibi YKS'ye hazırlık zamanını en verimli bir şekilde kullanmasına katkı sağlayacak aynı zamanda öğretmenlere de öğrenciye yapacağı rehberlikte yardımcı olacağını söyledi.

11-03-202011-03-202011-03-202011-03-202011-03-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.