BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Petrolkent Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri İl Müdürümüzü Ziyaret Etti

Batman Petrolkent Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı ziyaret edip İl Müdürümüzü Gençlik ve Spor Bakanlığının yurt geneli sürdürdüğü, 'Kitap Okuma Halkaları'nın haftalık etkinliğine davet ettiler.
Petrolkent Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri İl Müdürümüzü Ziyaret Etti

Batman Petrolkent Gençlik Merkezi Müdürü Osman Veysel ÖZDAŞ ve Gençlik Liderlerini makamında konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, konuklarıyla bir süre sohbet edip gençlere yönelik yürüttükleri 'Kitap Okuma Halkaları' ve diğer çalışmalarla ilgili kendilerinden bilgi aldı. ÖZDAŞ ve Gençlik Liderleri gençlerle haftalık olarak Petrolkent Gençlik Merkezinde düzenledikleri kitap okuma halkası etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ı davet ettiler. Gerçekleşen ziyarette kitap okuma halkasında okunacak olan Fransız Yazar Jules Payot'un 'İrade Terbiyesi' adlı kitabını kendisine takdim eden konuklarına İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'da birer kitap hediye etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.