BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Özel Öğrenci Yurtları mevzuatı bilgilendirme toplantısı Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Mevzuat bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Özel Öğrenci Yurtları kurucu başkanları, sorumlu idarecileri ve özel öğretim birim çalışanları katıldı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zübeyir YILMAZ'ın Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Özel Öğrenci Yurtları mevzuatı ile ilgili sunumunun ardından toplantı İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın konuşmasıyla devam etti. Gerçekleşen mevzuatı bilgilendirme toplantısının hayırlı olmasını dileyen KURTARAN özel eğitim, iyileştirme merkezleri ve özel öğrenci yurtlarında hijyene ve çocuklarda sağlıklı beslenmeye dikkat edilmesine dikkat çekti.

13-03-202013-03-202013-03-202013-03-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.