BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ORTAOKUL MÜDÜRLERİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
1 Mart'ta yüz yüze eğitime başlayacak olan merkez ortaokul müdürleriyle bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.![ORTAOKUL MÜDÜRLERİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_02/24122233_DSC_1570.jpg)
Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen bilgilendirme ve değerlendirme toplantısına Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Murat YAĞMUR ve Batman merkez Ortaokulların okul müdürleri katıldı.
Şube Müdürü Murat YAĞMUR'un 1 Mart 2021 tarihinde ortaokulların 8. sınıflarında başlayacak olan yüz yüze ve uzaktan eğitimle ilgili gündemdeki konuları içeren bilgilendirme ve değerlendirme konuşmasının ardından toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.