BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Onarıma Alınan ve İnşaatı Devam Eden Okul Ziyaretleri

Batman Milletvekili Sayın Ziver ÖZDEMİR ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, onarıma alınan ve inşaatı devam eden okulları ziyaret edip incelemelerde bulundular.
Onarıma Alınan ve İnşaatı Devam Eden Okul Ziyaretleri

İlk olarak Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesinde bakım ve onarımın devam ettiği spor salonu, yemekhane ve yurt binalarında incelemelerde bulunan Milletvekili ÖZDEMİR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN; okul idarecilerinden devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.

Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaretinin ardından Milletvekili ÖZDEMİR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN Çamlıtepe Mahallesinde yapımı devam eden 12 derslikli Özel Uygulamalı Okul ile 8 derslikli Özel Uygulamalı Anaokulu inşaat alanını gezerek yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldılar.

Milletvekili ÖZDEMİR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, daha sonra Vakıfbank Anadolu Lisesine dönüştürülen okul binasını ziyaret ederek burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Son olarak Batman Mesleki ve Teknik Anadolu lisesini ziyaret eden Milletvekili ÖZDEMİR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, okulun mevcut atölyelerini gezerek yeni yapılacak olan atölyeler hakkında firma ve okul idarecilerinden bilgi aldılar.

Gerçekleşen ziyaretlere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Veysel DİREK ve Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN eşlik ettiler.

17-09-202117-09-202117-09-202117-09-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.