BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Okurlar Yazarlar Buluşuyor' Projesi Devam Ediyor

  Valiliğimizin himayelerinde Özel İdare Genel Sekreterliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Türkiye Yazarlar Birliği Batman İl Temsilciliği iş birliğiyle hayata geçirilen ve devam eden "Okurlar Yazarlar Buluşuyor" projesi kapsamında Araştırmacı Yazar Muhammed Zeki MİRZAOĞLU Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Petrol Anadolu Lisesi okuma gruplarıyla bir araya geldi.    
'Okurlar Yazarlar Buluşuyor' Projesi Devam Ediyor

"Okurlar Yazarlar Buluşuyor" projesi kapsamında Türkiye Yazarlar Birliği üyesi Batmanlı Araştırmacı Yazar Muhammed Zeki MİRZAOĞLU ilk olarak Petrol Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencileriyle okulun konferans salonunda ardından Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencilerle okulun konferans salonunda buluştu. Buluşmada 'Yasa Koyucu Olarak Peygamber ve Otoritesinin Evrenselliği' adlı kitabı üzerine konuşmasını yapan Sayın Muhammed Zeki MİRZAOĞLU konuşmanın ardından öğrencilerin sorularını cevapladı.

Kültürel ve Sosyal Sorumluluk kapsamında il merkezimizde ikamet eden 14-20 yaş grubu ortaöğretim öğrencilerinin genel kültürlerini geliştirmek, kitap okuma zevki kazandırmak, toplumsal ilişkilerinin kalitesini artırmak, okul hayatındaki başarılarını pekiştirmek, erdemli ve olgun bireyler olmaları amaçlanmakta. Ayrıca proje kapsamında yazarlarımızın kitaplarını okuyan öğrenciler, yazarlarımızla bir araya gelerek merak ettikleri konuları doğrudan kitabın yazarına sormaları hedeflenmiştir.

14-10-202114-10-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.