BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Okurlar Yazarlar Buluşuyor' Projesi Devam Ediyor

Valiliğimizin himayelerinde Özel İdare Genel Sekreterliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Türkiye Yazarlar Birliği Batman İl Temsilciliği iş birliğiyle hayata geçirilen "Okurlar Yazarlar Buluşuyor" projesi kapsamında Akademisyen Yazar Doç. Dr. Sayın Davut OKÇU; Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Prof.Dr. Fuat Sezgin Anadolu Lisesi okuma gruplarıyla bir araya geldi.     
'Okurlar Yazarlar Buluşuyor' Projesi Devam Ediyor

"Okurlar Yazarlar Buluşuyor" projesi kapsamında Türkiye Yazarlar Birliği üyesi Batmanlı Akademisyen Yazar Doç. Dr. Sayın Davut OKÇU, ilk olarak Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencileriyle konferans salonunda ardından Prof.Dr. Fuat Sezgin Anadolu Lisesi okuma grubu öğrencilerle okul kütüphanesinde buluştu. Buluşmada 'Karakter ve Değerler Eğitimi' adlı kitabı üzerine konuşmasını yapan Sayın Davut OKÇU, konuşmanın ardından öğrencilerin sorularını cevapladı.

Kültürel ve Sosyal Sorumluluk kapsamında ortaöğretim öğrencilerinin genel kültürlerini geliştirmek, kitap okuma zevki kazandırmak, toplumsal ilişkilerinin kalitesini artırmak, okul hayatındaki başarılarını pekiştirmek, erdemli ve olgun bireyler olmaları amaçlanmakta. Ayrıca proje kapsamında yazarlarımızın kitaplarını okuyan öğrenciler, yazarlarımızla bir araya gelerek merak ettikleri konuları doğrudan kitabın yazarına sormaları hedeflenmiştir.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.