BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri Ekim Ayı Değerlendirme Toplantıları Yapıldı

Okul Müdürleri Ekim Ayı Değerlendirme Toplantıları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Okul Müdürleri Ekim Ayı Değerlendirme Toplantıları Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşen toplantıların ilki sabah saat 10.00'da Şube Müdürleri İshak BÜYÜKKAYA, Murat YAĞMUR ve Ortaokul müdürlerinin katılımıyla yapıldı. Ekim ayı değerlendirme toplantılarının ikincisi öğleden sonra saat 14.00'te Şube Müdürleri İshak BÜYÜKKAYA, Murat YAĞMUR ve ilkokul müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.

 Ekim ayı değerlendirme toplantılarının sonuncusu ise Şube Müdürleri Akın ARI, Abdussamed ORAL, Emrullah ASLAN ve Lise Okul Müdürleri katılımıyla gerçekleşti. Aylık değerlendirme toplantıları İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın gündemdeki konuları değerlendiren konuşmasıyla başladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, salgın sürecinin başlangıcından bugüne kadar yaptıkları özverili çalışmalar nedeniyle okul müdürlerine teşekkür etti.

Toplantılar görüş ve önerilerle sona erdi.

08-10-202008-10-202008-10-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.