BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Buluşmalarında Rehber Öğretmenler Konuştu

Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında öğretmenevinde gerçekleşen öğretmen buluşmaları, bu hafta bir grup rehber öğretmeninin katılımı ile Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında gerçekleşti. 
Öğretmen Buluşmalarında Rehber Öğretmenler Konuştu

Toplantıya rehber öğretmenliğin önemini vurgulayarak başlayan Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “ Değerli arkadaşlar, eğitimde arzulanan hedefi yakalamak ve var olan sorunları kalıcı bir çözüme ulaştırmak için siz rehber öğretmenlere büyük görevler düşmektedir. Rehberlik çalışmalarınız sadece öğrencilere yönelik kalmayıp, idareciden öğretmene, hatta ailelere ulaşacak şekilde geniş bir alan içinde gerçekleştiğinde, arzulanan hedefe daha hızlı ulaşılacağına inanıyorum. Bu noktada siz rehber öğretmenlerimize büyük fedakârlıklar düşüyor. Bu toplantımızda eğitim ve rehberlik konusunda daha iyiye nasıl ulaşabiliriz noktasında siz değerli rehber öğretmenlerimizin fikirlerini dinlemek için bir aradayız. Sizi dinleyeceğiz ve sizin fikirlerinizi alacağız. Bu buluşmaya katılarak zaman ayırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kurtaran konuşmasının ardından sözü rehber öğretmenlere bıraktı. Öğretmen buluşmaları toplantısına gelen rehber öğretmenler düşüncelerini, karşılaştıkları problemleri ve problemlere yönelik çözüm önerilerini paylaştılar.

 04-06-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.