BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ‘Öğretmen Buluşmaları Projesi’ kapsamında öğretmenevinde gerçekleştirdiği öğretmen buluşmaları, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında devam ediyor. 
Öğretmen Buluşmaları Devam Ediyor

Bu haftaki öğretmen buluşmalarında “TÜBİTAK 2204 Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Van Bölge Finaline” projesi kabul edilen danışman öğretmenler ve ilgili okulların okul müdürleri ile İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran bir araya geldi. Kurtaran bu hafta gerçekleşen toplantının bir tebrik toplantısı olduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; “Bilimsel çalışmaları çok önemsiyoruz. Öğrencileri bilimsel çalışmalara teşvik edeceğiz ve bu konuda onlara yol göstereceğiz. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Batman Üniversitesinden bilimsel çalışmalarda gerekli desteği almak için girişimde bulunacağız. Bugüne kadar özveriyle yürüttüğünüz çalışmalar için hepinize teşekkür ediyor ayrıca göstermiş olduğunuz başarı için de sizleri tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Toplantıda öğretmenlerin dilek ve temennileri dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, toplantının sonunda öğretmen ve idarecilere birer kitap hediye etti.                

23-03-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.