BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Öğretmen Akademisi' Online Konferansı Genel Müdür BOYACI'nın Katılımıyla Gerçekleşti

'2023 Batman Eğitim Akademileri' 'Öğretmen Akademisi' kapsamında Millî Eğitim Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. Adnan BOYACI 'Öğretmen ve Yöneticilerimizle Buluşuyor' konulu online konferans verdi.
'Öğretmen Akademisi' Online Konferansı Genel Müdür BOYACI'nın Katılımıyla Gerçekleşti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, milli eğitim yöneticileri, okul idarecileri ve öğretmenlerimizin katıldığı '2023 Batman Eğitim Akademileri' kapsamında gerçekleşen konferansta 'Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Adnan BOYACI eğitimde performans, hizmet içi eğitimler, öğretmenlerin akademik ile mesleki gelişimi ve aday öğretmenlik süreci ile ilgili konuştu. Gerçekleşen konferansın sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, '2023 Batman Eğitim Akademileri' 'Öğretmen Akademisi'ne katılarak destek olan Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü BOYACI'ya teşekkür etti. Konferans soru cevap bölümüyle sona erdi.

12-05-202012-05-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.