BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden Anneler Günü Etkinliği

Batman Spor Lisesi öğrencilerinin düzenlediği,  ‘Anneler Günü’ etkinliği coşkulu bir şekilde gerçekleşti.
Öğrencilerden Anneler Günü Etkinliği

Spor Lisesi konferans salonunda gerçekleşen Annaler Günü etkinliğine, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet Naci Şemdinoğlu, Zübeyir Yılmaz,  Şube Müdürleri Akın Arı, Abdulhadi Torpa, Cemal Konakçı, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci anneleri katıldı. Annelerin toplumdaki yeri ve önemi ile dini anlamdaki kutsaliyetlerine vurgu yapılan etkinlikte, ‘Veli Toplantısı’ adlı skeç, annelerle ilgili kısa film, koro, halk oyunları ve şiir çalışmaları yer aldı. ‘‘Okulumuzda böyle bir etkinlik yapmamızdaki amacımız annelerle ilgili farkındalık oluşturmaktı” diyen Batman Spor Lisesi Müdürü Muhammed Ömer Eren, düzenlenen programda kendilerini yalnız bırakmayan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerine teşekkür etti.

Programın sonunda kısa birer konuşma yapan Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Şemdinoğlu ve Yılmaz, tüm annnelerin anneler gününü kutlayarak, programda emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ettiler. 

10-05-201610-05-201610-05-201610-05-201610-05-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.