BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler Beceri Eğitimi İçin Antalya ve Muğla’ya Gitti

Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Turizm bölümü öğrencileri “Uygulamalı Beceri Eğitimi” kapsamında Antalya ve Muğla illerine gönderildiler.
Öğrenciler Beceri Eğitimi İçin Antalya ve Muğla’ya Gitti

Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Turizm bölümü öğrencileri için Antalya ve Muğla illerine yapılan uğurlamaya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İrfan Coşkun, Koordinatör Okul Müdür Yardımcısı Remzi Aytimur, öğretmenler ve öğrenci aileleri katıldı.

Öğrencilerin göreceği beceri eğitimi ile ilgili bilgi veren İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap Hınç: “İlimiz Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitim gören 81 öğrencimizi işletmelerde beceri eğitim çalışmalarını yapmak üzere Antalya ve Muğla illerindeki beş yıldızlı konaklama tesislerine gönderiyoruz. Öğrencilerimiz 5 ay boyunca beceri eğitim çalışmaları gerçekleştireceklerdir. İki bayan ve 3 erkek öğretmen eşliğinde gidecek olan öğrencilerimiz, konaklama ve seyahat hizmetleri ile yiyecek içecek hizmetleri alanlarında eğitim görecek olup her ay koordinatör öğretmenler tarafından ziyaret edilip izleneceklerdir. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına öğrencilerimize görecekleri beceri eğitiminde başarılar diliyorum.” dedi. 

08-05-201808-05-2018

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.