BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler, Ara Tatilde Okul Dışı Faaliyetlere Katılıyor

'2023 Batman Eğitim Akademisi' 'Kültür, Sanat ve Spor Akademisi' kapsamında ara tatilde öğrenciler öğretmenleri eşliğinde okul dışı öğrenme etkinliklerine katılıyorlar. 
Öğrenciler, Ara Tatilde Okul Dışı Faaliyetlere Katılıyor

Bakanlığımızın bu yıl hayata geçirdiği bir haftalık ara tatile giren öğrenciler tatili fırsata çevirerek okul dışı öğrenme etkinlikleri kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulunuyorlar. '2023 Batman Eğitim Akademisi' 'Kültür, Sanat ve Spor Akademisi' kapsamında okul dışı öğrenme etkinlikleri kapsamında öğrenciler velileri ve öğretmenleri eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasına gelerek İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı ziyaret ettiler, Öğrencilerle bir süre sohbet eden KURTARAN onlara kitap hediye etti. Gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Mehmet Naci ŞEMDİNOĞLU ve Şube Müdürü Cemal KONAKÇI'da hazır bulundular. Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından Batman Müzesini ziyaret eden öğrenciler müzedeki tarihi eserleri görme fırsatı bulup eserlerin ait olduğu çağlar hakkında bilgi edindiler. Öğrenciler son olarak Bilim Sanat Merkezini (BİLSEM) ziyaret edip merkez hakkında bilgi edindiler burada devam eden eğitimler kapsamında kodlama eğitimi görme fırsatı buldular.

18-11-201918-11-201918-11-201918-11-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.