BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenci Kafilesi Batman'a Döndü

Yarın Çok Genç Olacak Projesi' kapsamında Ankara, Çanakkale, Balıkesir ve İzmir gezisine giden öğrencilerimiz yapılan gezinin ardından Batman'a döndü.
Öğrenci Kafilesi Batman'a Döndü

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü Spor Derneği ile iş birliği içinde yürütülen 'Yarın Çok Genç Olacak Projesi' kapsamında 06-11 Nisan tarihleri arasını kapsayan Ankara, Çanakkale, Balıkesir ve İzmir gezisine giden öğrenci kafilesi yapılan gezinin ardından Batman'a döndü.  

İlk olarak Çanakkale ilini ziyaret eden öğrenci kafilesi, burada Çanakkale Şehitliğini ziyaret ederek Şehitlerimizi andılar.

Çanakkale ziyaretinin ardından Balıkesir İline geçen öğrenci kafilemiz burada Seyit Onbaşı'nın Havran'daki kabrine ziyarette bulundular.

Son olarak Ankara'ya geçen öğrenci kafilemiz, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü Spor Derneği tarafından düzenlenen programda İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU ile bir araya geldiler.

Öğrencilerimiz Ankara programı 1.Meclis ziyareti, Hacı Bayram Ziyareti, Polis Müzesi Gezisi, Millet Kütüphanesi ve 15 Temmuz Şehitler Anıtı ziyareti ile programı tamamladılar.

Beş günlük gezinin ardından hava yolu ile Batman'a dönen öğrenci kafilesini Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahim KUSEN karşıladı.

Gençlerin doğru ilgi alanlarına yönelerek kendini geliştiren, okuyan, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ülkesini tanıyan, vatan sevgisini yüreğinde taşıyan, bilimi ve teknolojiyi kullanan gençler olarak yetişmelerine destek verirken aynı zamanda bilgilerini arttırmayı da amaçlayan 'Yarın Çok Genç Olacak Projesi' İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü Spor Derneği ile iş birliği içinde yürütülmektedir. 

12-04-202112-04-202112-04-202112-04-202112-04-202112-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.