BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzden Kütüphaneler Haftası Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN ve beraberindeki öğretmenlerimiz her yıl Mart ayının son haftasında kutlanan Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Batman Şehit Şenay Aybüke YALÇIN İl Halk Kütüphanesini ziyaret edip Kütüphane Müdürü Derya ALAPALA'ya çiçek hediye ettiler.
Müdürlüğümüzden Kütüphaneler Haftası Ziyareti

Öğretmenler adına Kütüphane Müdürü ALAPALA'ya çiçeği hediye edip Kütüphaneler Haftasını kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, yaptığı kısa kutlama konuşmasında: "Şehit öğretmenimiz Şenay Aybüke YALÇIN'ın ismini taşıyan İl Halk Kütüphanesi bizim için özel bir anlam ifade etmektedir. Bu açıdan bu yıl kutlanan 57. Kütüphaneler Haftasında Batman eğitim camiasını temsilen öğretmen arkadaşlarımızla sizi ziyaret edip kütüphaneler haftanızı kutluyoruz." diye konuştu. 

Batman Şehit Şenay Aybüke YALÇIN İl Halk Kütüphanesi Müdürü Derya ALAPALA'da yapılan kutlama ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek İl Müdürümüze ve beraberindeki öğretmenlerimize teşekkür etti.

Ziyarete eşlik eden Kültür ve Turizm İl Müdürü M. İhsan ASLANLI da Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Müdürlüğümüz tarafından yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade edip İl Milli Eğitim Müdürümüze ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

01-04-202101-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.