BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Personelinden Kan Bağışı

İlimizde gönüllü, karşılıksız ve düzenli kan bağışı ile ilgili duyarlılığı artırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İdareci ve Personellerinden Türk Kızılayı Batman Kan Alma Merkezi Birimine kan bağışı yapıldı.
Müdürlüğümüz Personelinden Kan Bağışı

Türk Kızılayı Batman Temsilciliği ile birlikte yürütülen kampanya çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yönetici ve personelleri Mili Eğitim Müdürlüğümüz B Blok hizmet binası giriş katında kurulan kan bağış standında gün boyu kan bağışında bulundu. Kan Bağış standını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN kan bağışı ile ilgili görevlilerden bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Kan ihtiyacı toplumda sürekli ihtiyaç duyduğumuz ve hayati önem taşıyan bir alan. Kan ihtiyacının sürekli karşılanması için ve toplumda var olan duyarlılığı daha da arttırmak amacıyla Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak belirli aralıklarla kan bağışına devam etmekteyiz. Kan bağışı hayat kurtaran bir insani görevdir. Sağlık şartları uygun olan kurumumuz personeli de bu gönüllülük kapsamında kan bağışında bulunmaktadır. Bugün burada bu önemli sorumluluğu yerine getiren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." diye koştu.

03-12-202003-12-202003-12-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.