BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Miniklerden “Bilim Şenliği” Etkinliği

TPAO Anaokulu, minik öğrencileri ve öğretmenleriyle “Bilim Şenliği” etkinliği düzenledi.
Miniklerden “Bilim Şenliği” Etkinliği

TPAO Anaokulunda gerçekleşen “Bilim Şenliği” etkinliğine İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Naci Şemdinoğlu, Temel Eğitim Şube Müdürü İshak Büyükkaya, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. TPAO Anaokulu Müdürü Gülhan Yıldız Şen önderliğinde düzenlenen “Bilim Şenliği”nde Yardımlaşma, Paylaşma ve Hoşgörü sınıflarının yaptığı etkinlikler davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

“İlimizde anaokulları arasında bir ilk olan bu etkinlik çocukların zihin gelişimine yönelik önemli bir adımdır” diyen İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Naci Şemdinoğlu: “ Değeli Hazirun, hepimizin malumu olduğu gibi çocuklar doğal bir merak ve keşfetme duygusu ile dünyaya gelirler. Anaokullarımızdaki fen ve doğa etkinlikleri de çocuklarımızın bu özelliklerini destekler ve yaparak-yaşayarak öğrenmelerine imkân tanır. Bu güzel etkinlikte emeği geçen idareci ve öğretmen arkadaşlara teşekkür eder, minik öğrencilerimizi kutlarım” diye konuştu

.20-03-201820-03-201820-03-201820-03-2018

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.