BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK in İlimize Yeni Atanan Öğretmenlere Mesajı

   
Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK in İlimize Yeni Atanan Öğretmenlere Mesajı

      Milli Eğitim camiamıza taze kan olarak eklenenerek, bize güç verecek sevgili meslektaşlarım, sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Pırıl pırıl, enerji dolu genç öğretmenlerle  birilikte görev yapmak gücümüze güç katacak.Güzel bir meslekle güzel bir iş yapacaksınız. Hammaddemiz insan, geleceğin toplumunu hazırlayan toplumun manevi mimarlarısınız. Öğretmenlik mesleği kutsal bir meslek, saygıdeğer bir meslektir. Kutsal ve saygın olan öğretmenlik diploması değil, saygın ve saygıdeğer olan sizlersiniz ve yapacağınız işlerdir.  Saygıdeğer olan o mesleğin icra biçimidir, yaptığı hizmettir ve o işi güzel yapan kişiliğidir. Bundan dolayı sizler saygı değer insanlarsınız.Bizler bir ekibiz. Sizlere güveniyoruz, sizlerin de bizlere güvenmesini istiyoruz. Okullarınızdaki meslekte tecrübesi olan öğretmenlerimizin tecrübelerinden istifade ediniz, onların rehberliklerine açık olunuz.

   Sizlerle güzel ve başarılı işler yapacağımıza dair inancımın güçlü. Sizlere yeni görevinizde başarılar diler yeni eğitim-öğretim döneminin ilimize,ülkemize, öğrenci ve velilerimize hayırlı olması dileğiyle, başarı ve mutluluklar dilerim.

                                                                                                                                         Mehmet ÇELİK

                                                                                                                                    İl Milli Eğitim Müdürü

      

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.