Milli Eğitim Müdürü Çelikten TEOGta Görev Alanlara Teşekkür
İki gün süren TEOG sınavı sonrası, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik görev alanlara teşekkür etti.![Milli Eğitim Müdürü Çelikten TEOGta Görev Alanlara Teşekkür](/meb_iys_dosyalar/2014_07/k_25232411_millieitimmdrmehmetelik.jpg)
İl geneli sorunsuz gerçekleşen TEOG sınavı sonrası bir teşekkür açıklaması yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “29-30 Nisan 2015 tarihlerinde, Batman il Genelinde 8.Sınıflara yönelik olarak yapılan, TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) Sınavında, görev alan ve özverili çalışmalarda bulunan tüm öğretmen, idareci, diğer personellerimize; sınavın güvenli bir şekilde gerçekleşmesi noktasında, gösterdikleri titiz çalışmalarından dolayı, Emniyet Müdürü ve Jandarma görevlilerine; sınav sırasında duyarlılık gösterip, öğrencilerin dikkatini dağıtacak gürültülü ortamdan kaçınan vatandaşlara teşekkür eder. Sınavına öğrencilerimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.