BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Metal Teknolojisi Öğrencileri Staj İçin Avrupa’ya Gidiyor

Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Metal Teknolojisi öğrencileri ‘Avrupa’da Staj Uygulama Projesi’ kapsamında Almanya’ya ve İtalya’ya gidiyor. 
Metal Teknolojisi Öğrencileri Staj İçin Avrupa’ya Gidiyor

Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Metal Teknolojisi alanında eğitim gören yirmi öğrenci, iki öğretmen refakatinde ‘Avrupa’da Staj Uygulama Projesi’ kapsamında kendi mesleklerine ilişkin son teknolojik uygulamalara vakıf olmaları, yurt dışındaki çalışmaları görmeleri ve AB mesleki eğitim sistemini öğrenmeleri amacıyla pazartesi günü Almanya’ya ve ardından İtalya’ya gidiyor. Ayrıca bu projeyle öğrencilerde yabancı dil öğrenme merakı uyandırma, değişik kültürleri tanıma ve farkındalık oluşturulması amaçlanıyor.

 Uygulanan bu proje Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Özel BOSB Bilim Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ortaklığıyla Erasmus+LDV ‘Avrupa’da Staj Uygulama Projesi’ kapsamında yürütülmektedir.  

10-04-2017

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.