BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında gerçekleşti.
Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Emrullah ASLAN, sektör temsilcileri ve ilimiz merkezde eğitim veren mesleki teknik lise müdürleri katıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın açış konuşmasıyla başlayan toplantı gündem maddelerinin ele alınmasıyla devam etti.

Mesleki ve teknik eğitim okul yönetim kurulu toplantısının hayırlı olmasını dileyen, İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN: "Değerli Hazirun, öncelikle ilimizde mesleki eğitimin ilerlemesi için verdiğiniz destekten dolayı size teşekkür ediyorum. Sizlerin mesleki eğitimle ilgili önerileriniz bizim için her zaman çok değerli olmuştur. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak mesleki eğitim konusunda her zaman sektörle iş birliği içinde olmayı hedefledik. Sektörün istediği kalifiye elemanı sektörle iş birliği içinde yetiştirmek için çabalıyoruz ve çalışmalarımızı hayata geçiyoruz. Mesleki eğitim olarak sektörün Ar-Ge talebine çalışmalarına katkı sunmak istiyoruz. Sektör ve mesleki eğitim iş birliği şehrin ekonomisine ve üretimine katkı sağlayacaktır." dedi. 

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.

Mesleki Eğitim Şube Müdürü Emrullah ASLAN başkanlığındaki Mesleki ve Teknik Eğitim Okul Yönetim Kurulunda Batman Belediyesi, İş-Kur, İl Sağlık Müdürlüğü, KOSGEP İl Müdürlüğü, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Batman Ticaret Odası, Batman Ticaret Borsası temsilcileri ve ilimiz merkezde eğitim veren mesleki ve teknik lise müdürleri yer almaktadır.

06-10-202106-10-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.