BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitim Öğretmenlerine Yönelik Konferans Düzenlendi

‘Türkiye’nin Geleceğinde Mesleki ve Teknik Eğitimin Yeri ve Önemi’ konulu konferansa Mesleki ve Teknik Eğitim Liselerinde görev yapan öğretmenler katıldı.
Mesleki ve Teknik Eğitim Öğretmenlerine Yönelik Konferans Düzenlendi

Batman Üniversitesi şehir kampüsünde bulunan konferans salonunda gerçekleşen ‘Türkiye’nin Geleceğinde Mesleki ve Teknik Eğitimin Yeri ve Önemi’ konulu konferansa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, Mesleki ve Teknik Eğitim veren okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. Konferansın açış konuşmasını Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap Hınç yaptı. Hınç, konuşmasında Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde görev yapan öğretmenlerin gelişen teknoloji kapsamında bilgi-beceri düzeylerinin yükseltilmesinin önemine dikkat çekti. Şube Müdürü Hınç’ın ardından Batman Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zülküf Demir, ‘Türkiye’nin Geleceğinde Mesleki Eğitim İçin Üniversite, Milli Eğitim ve Sanayi El Ele’ konulu sunumunu yaptı. Konferans soru-cevap bölümü ile sona erdi. Konferansın ardından Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, Batman Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zülküf Demir’e konferansa katılarak sunduğu katkıdan dolayı teşekkür etti.

21-12-201621-12-201621-12-201621-12-2016

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.