BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İl genelinde eğitim veren Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Okul Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında yapıldı.
Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit AYDIN, Şube Müdürleri Akın ARI, Cemal KONAKÇI ve ilimiz genelinde eğitim veren Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Okul Müdürleri katıldı. Toplantı Şube Müdürü Akın ARI'ın kısa bilgilendirme konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ın konuşmasıyla başladı.  Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri 9. sınıflarda yaşanan öğrenci sınıf tekrarı ve devamsızlık konularının görüşüldüğü toplantıda sınıf tekrarı ve devamsızlığa karşı alınması gereken tedbirler konuşuldu. Toplantının sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN okul müdürlerine 2019-2020 eğitim öğretim yılında yapacakları çalışmalarda başarı diledi. 

20-08-201920-08-201920-08-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.