BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' Kapsamında RAM VE BİLSEM Çalışmaları

  'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' kapsamında olan okulların öğretmenlerine RAM tarafından 'Müşavirlik Hizmeti' ve BİLSEM tarafından 'Patent Ve Faydalı Model Eğitimi' verildi.
'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' Kapsamında RAM VE BİLSEM Çalışmaları

Batman RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi) Çalışmaları

            Batman Rehberlik Araştırma Merkezimiz tarafından 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' kapsamında bulunan ilimizdeki 5 okulun rehber öğretmenlerine müşavirlik hizmeti eğitimi verildi. Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından yurt genelinde hayata geçirilen "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında ilimizde belirlenen Hasankeyf Beşir Tutuş, Sason, Cumhuriyet, Malabadi ve Gazi Mesleki Teknik Anadolu Liselerimizin öğretmenlerine Batman Rehberlik ve Araştırma Merkezinde görevli Psikolojik Danışmanlar tarafından "Psikolojik Sağlamlık, Zaman Yönetimi ve Motivasyon" konularında eğitim veridi.

Batman BİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezi)

            Bilim ve Sanat Merkezimiz 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' kapsamında bulunan 5 okulda görev yapan 170 öğretmene BİLSEM patent sorumluları Erhan ONAT ve Buran ALTUN tarafından 'Patent ve Faydalı Model' eğitimi verildi. Proje kapsamındaki 5 okulun okul müdürleriyle; öğrencilere yönelik yapılacak çalışmaların planlanma toplantısı yapıldı. Ayrıca Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleriyle öğrencilere yönelik yapılacak çalışmaların planlanma toplantısı BİLSEM'de gerçekleşti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.