BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitimde 1000 Okul" Projesi Kapsamında Ar-Ge Birimi ve Meslek Liseleri Buluşmaları Başladı

 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi kapsamında Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Öğretmenlerine Müdürlüğümüz eTwinning, Erasmus+, DİKA ve TÜBİTAK İl Koordinatörleri tarafından projeler konusunda yüz yüze ve çevrimiçi bilgilendirmeler yapıldı.
Mesleki Eğitimde 1000 Okul

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yurt genelinde hayata geçirilen 'Mesleki Eğitimde 1000 Okul' projesi kapsamında Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimince Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri buluşmalarının birincisi  Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleşti, program Şube Müdürü Bilge PALA'nın açış konuşması ile başladı. Daha sonra eTwinning, Erasmus+, DİKA ve TÜBİTAK İl Koordinatörleri tarafından projeler konusunda öğretmenlere detaylı bilgi verildi.

Mesleki Eğitimde 1000 Okul" Projesi Kapsamında Ar-Ge Birimi ve Meslek Liseleri Buluşmalarının ikincisi çevrimiçi olarak Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hasankeyf Beşir Tutuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sason Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.