BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi' İl Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

  'Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi' İl Yürütme Kurulu 2021 yılının ilk toplantısı kurul üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.  
'Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi' İl Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Millî Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) arasında imzalanan Mesleki Eğitim İş birliği Protokolü kapsamında yürütülen 'Mesleki Eğitim İş birliği Projesi' İl Yürütme Kurulu 2020-2021 eğitim yılı ikinci dönem başı toplantısı Batman Sanayi ve Ticaret Odası (BATSO)'da gerçekleşti. 

Toplantıya BATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Protokol Koordinatörü Sayın Abdulkadir DEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Arif GÜNEŞ, Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Akın ARI ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Necmettin Doğan KÜMET'in sunumuyla başlayan toplantıda Mesleki Eğitim İş Birliği Yürütme Kurulu gündemdeki konuları görüştü.

25-02-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.