BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Mesleki Eğitim İş Birliği Projesi" İl Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında yürütülen 'Mesleki Eğitim İşbirliği Projesi' il yürütme kurulu altıncı toplantısı BATSO binasında gerçekleşti.


Millî Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) arasında 26 Şubat 2019 tarihinde imzalanan Mesleki Eğitim İş birliği Protokolü kapsamında yürütülen 'Mesleki Eğitim İş birliği Projesi İl Yürütme Kurulu Toplantısı' yapıldı. Batman Sanayi ve Ticaret Odası (BATSO)'da gerçekleşen yürütme kurulu toplantısına BATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Protokol Koordinatörü Abdulkadir DEMİR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Batman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Arif GÜNEŞ ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 Mesleki Eğitim İş birliği Yürütme Kurulu toplantısında gündemindeki konular görüşüldü.

29-07-2020

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.