BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERLE BULUŞUYOR

Bakanlığımızca yürütülen "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" projesi kapsamında İlimizde bulunan Meslek Liseleri idarecileri Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Sayın Hüseyin EKMEN'i ziyaret ettiler.
MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERLE BULUŞUYOR

Millî Eğitim Bakanlığımızca yürütülen "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" projesiyle meslek lisesi öğrencileri, engelli ve dezavantajlı vatandaşlarımıza ve ailelerine destek oluyorlar. Bu kapsamda Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Sayın Hüseyin EKMEN'i ziyaret eden Meslek Liseleri Okul İdarecileri, emeklilerin ihtiyaçları karşısında öğrenci ve idare olarak her zaman hazır olduklarını belirttiler.

Emekliler Derneği Başkanı EKMEN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek okul idarecilerine bu anlamlı projeden ötürü teşekkür etti.EKMEN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek okul idarecilerine bu anlamlı projeden ötürü teşekkür etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.