BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor'

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüz tarafından başlatılan 'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor' projesi Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından başarıyla yürütülüyor.
'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor'

Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri 'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor' projesi kapsamında ihtiyaç sahibi aileler katkı sağlamaya devam ediyor.

Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüzce başlatılan 'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor' Projesi kapsamında okulun elektrik-elektronik alanı öğrencileri elektrik bakım onarım işleri, metal alanı öğrencileri kaynak ve boyama işleri, mobilya alanı öğrencileri dolap ihtiyaçları ile ihtiyaç sahibi ailelerin ikametlerinin bakım onarım işlerin yaparken,  Kimya bölümü öğrencileri de ailelere okulda üretimi yapılan temizlik ürünleri ve dezenfektan dağıtımı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırarak katkı sağlamaya devam ediyorlar.

Ayrıca Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulunun bulunduğu mahallede bulunan ve tadilata alınan   İbrahim Halil Camii içinde elektrik, metal, mobilya alanındaki bakım onarımlar yapılarak camiye temizlik ürünleri ve dezenfektan katkısı yapılmıştır. 

Öğretmen ve Öğrenciler, yapmış oldukları bu faaliyetlerle sahip oldukları milli, manevi ahlaki, insani ve kültürel değerlerin güçlenmesini, yardımlaşma, ihtiyaç sahibine yardım etme, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesini sağlamaktadır.

28-04-202128-04-202128-04-202128-04-202128-04-202128-04-202128-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.