LGS Türkiye Birincisi Öğrencimiz İl Müdürümüzü Ziyaret Etti
LGS sınavında tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye Birincisi olan 50. Yıl Ortaokulu Öğrencisi Cemre TAŞAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN'ı ziyaret etti.![LGS Türkiye Birincisi Öğrencimiz İl Müdürümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12145150_02.jpg)
Başarılı öğrencimiz Cemre TAŞAN'ı, ailesi ve öğretmenlerini konuk eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN bir süre konuklarıyla sohbet etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz, Cemre TAŞAN'ı büyük başarısından dolayı tebrik ederek şunları söyledi: "Bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimiz başta olmak üzere okul idaremizi ve öğrencimizin ailesini tebrik ederim. Sevgili öğrencimize de bundan sonraki eğitim hayatında başarılarının devamını dilerim. Başarılı öğrencimiz; öğretmenleri rehberliğinde akademik derslerine düzenli çalışırken, aynı zamanda bol bol kitap okuyarak bilgi birikimini artırmış ve başarıya ulaşmanın sırrını akranlarına ve kendinden küçük öğrencilere de göstermiştir. Cemre'nin bu örnek davranışının diğer öğrencilere de ilham vereceğine inanıyorum."
Ziyaretin sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi ve LGS Türkiye birincisi öğrencimiz Cemre TAŞAN'a hediye verdi.