BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURTARAN, Türkçe Öğreticilerle Bir Araya Geldi

'Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi projesi' (PİKTES 2) kapsamında görev yapan Türkçe Öğreticileriyle yeni eğitim öğretim yılının ilk değerlendirme toplantısı yapıldı.
KURTARAN, Türkçe Öğreticilerle Bir Araya Geldi

Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Şube Müdürü Ömer ÇİÇEK, Koordinatör idareciler, proje kapsamın görev yapan öğretmenler ve Suriyeli gönüllü eğiticiler katıldı. Proje kapsamında görev yapan öğretmenlere konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN: "Değerli öğretmen arkadaşlarım sizlerle yeni eğitim öğretim yılının ilk toplantısında bir araya geldik. Yeni eğitim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Arkadaşlar üstlendiğiniz bu önemli görevde artık tecrübe sahibi oldunuz. Gerçekten sizlerle çok güzel sonuçlar elde ettik. Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Siz sadece Türkçe öğretmiyorsunuz aynı zamanda bu misafir çocuklarımıza rehberlik de yapıyorsunuz. Önümüzde bir kitap fuarı var 19-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek, sizden özellikle kitap fuarına misafirimiz olan Suriyeli çocuklarında katılımını sağlamanızı istiyorum." diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'ın konuşmasının ardından toplantı Şube Müdürü Ömer ÇİÇEK'in bilgilendirme konuşmasıyla devam etti.

04-10-201904-10-201904-10-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.